Ubytování v Římě

Hotely i hostely, Bed & Breakfast, vše levně a kvalitně

Mezi nejlevnější možnosti ubytování v Římě patří studentské hostely a hotely. Ubytování v nich se dá sehnat i za 200 Kč za noc, ale musíte mít štěstí.

Samozřejmě se budete muset spokojit s tím, že za tuto cenu budete sdílet pokoj s jinými studenty a lidmi, ale je to ideální varianta, jak se seznámit s mladými lidmi z celého světa a dá se říct že s těmito hostely máme především dobré zkušenosti.

V hostelech se dá sehnat i soukromé ubytování za ceny kolem 500 Kč za noc blízko kolosea, takže můžete vyrazit i večer na pěší procházky a podobně. Pojďme se podívat, kde takové hostely a ubytování hledat.

Připravili jsme pro Vás agregátor ubytování, který v sobě sdružuje snad všechny servery s ubytováním, které si umíte přestavit, dokáže je seřadit podle ceny, kvality, hodnocení a navíc u většiny garantuje nejnižší cenu.

Zadejte datum příjezdu a odjezdu a můžete srovnávat. Jen dodáváme, že zobrazené ceny jsou za všechny osoby a pobyt DOHROMADY!!!  Ne jen za jednu osobu a noc!

Takže hned víte, kolik Vás ubytování v Římě bude dohromady stát.

 

Pro doplnění uvádíme ještě další vyhledávače ubytování, abyste mohli srovnávat.

Hostelworld

zde je odkaz na levné hostely v Římě, případně vyberte klikněte na lištu pod odstavcem. Zadejte pouze datum příjezdu, počet nocí a pokud Vám jde o co nejnižší cenu za pokoj, pak je třeba seřadit ubytování dle ceny. Většina ubytování je ve více lidech, pokud chcete bydlet na pokoji sami, dívejte se u cen za noc na popis soukromý pokoj, tyto pokoje bývají pro 2 - 4 osoby a ceny začínají kolem 400 Kč za osobu a noc v soukromém ubytování. Je dobré se podívat na vybavenost hostelu a také, zda je součástí snídaně a podobně. Neméně důležitá je lokalita hostelu. Podívejte se, jestli je blízko metra, ve které je zóně, abyste zbytečně neplatili a netrávili čas jízdou do centra.


Ceny jsou za osobu a noc, záloha se platí 10% z ceny ubytování. Je třeba mít na Vaší platební kartě aktivované platby přes internet. Pokud je nemáte, musíte kontaktovat Vaši banku, jinak rezervaci nebudete moci zaplatit. Následně si stačí vytisknout potvrzení rezervace a s ním přijít do hostelu, nicméně už by o Vás měli vědět. Doplatíte zbytek ceny a budete ubytováni. Ve většině římských hostelů mluví anglicky bez problémů, vše je opět přehledně značeno při výběru hostelu.

 

Booking

Jedná se o celosvětovou společnost, přes kterou lze hledat ubytování v hotelech po celém světě a najdete zde i velmi nízké ceny. Výhodou je, že u mnoha hotelů neplatíte rezervační poplatek a rovněž neplatíte za předčasné zrušení rezervace. Cenově vychází o něco dráže než hostelworld, ale není tomu tak vždy, ale zde platíte za pokoj, takže počítejte, že daná cena je za všechny osoby na pokoji!

I když nebudete platit zálohu, je potřeba zadat číslo Vaší kreditní karty, aby mohla být případně otestována. U těchto společností platby probíhají přes zabezpečené servery, takže se nemusíte bát zneužití dat nebo toho, že by Vám peníze zmizely z účtu neoprávněně.

 

TIPY:

Pokud do hostelu nebo hotelu nemůžete dorazit, nezapomeňte se odhlásit a rezervaci zrušit, v opačném případě Vám bude z karty stržena platba za první noc.

Z uvedených služeb čerpají i cestovní kanceláře, které si však k cenám přidávají vlastní poplatky nebo vytvářejí dražší balíčky, proto je výhodnější si ubytování zajistit na vlastní pěst, je to opravdu jednoduché, co říkáte?

Výhodné ubytování

Co si ještě přečíst

Další památky