Výlet k moři

Výlet k moři
Подробнее на сайте: https://caremedicine.ru https://luckmedicine.ruhttps://qualitymedicine.ruhttps://fullmedicine.ruhttps://youmedicine.ruGo to top of pagehttps://elmedicino.ru https://enjoyhealth.ru https://honeymedicine.ruhttps://plusmedicine.ruhttps://italianmedicine.ruhttps://medicinearea.ru https://firehealth.ruGo to top of pagehttps://primemedicine.ru
https://boomhealth.ru https://forcehealth.ru

Pokud jedete do Říma v létě, určitě Vás napadla myšlenka zalenošit si alespoň na chvíli na některé z pláží, protože Řím leží nedaleko pobřeží.

Určitě je to zajímavá změna po čase stráveném v horkých římských ulicích. Můžete si dát i dobré jídlo za rozumné peníze. Co vy na to?

Státní svátky

Státní svátky

Itálie má mnoho společných svátků stejně jako Česká Republika. Především vánoce, ke kterým se přidává ještě svátek 3.králů a samozřejmě velikonoce.

1. května slaví stejně jako my Svátek práce. Jako turista tak můžete kromě trhů a oslav narazit i na omezení v dopravě.

Řím - počasí

Řím - počasí

Plánujete cestu do Říma a chcete mít krásné počasí, zároveň nechcete mít horko, aby se dalo po městě alepsoň troch u rozumně chodit a mohli jste tak v klidu vidět všechny Římské památky.

V tom případě se podívejte na následující článek.

Telefonní čísla v nouzi

Telefonní čísla v nouzi

I návštěvníkům se může snadno stát, že chytí třeba alergii a budou potřebovat léky, aby si svůj pobyt v Římě mohli užít.

Případně se dostane do problémů Váš čtyřnohý mazlíček. Co pak dělat a na koho se obrátit. Kde sehnat potřebné léky?

Řím má k dispozici relativně dost non-stop lékáren, které jsou Vám k dispozici. Zároveň přikládáme i čísla na pohotovosti a tísňové linky.

Český konzulát / Ambasáda v Římě

Český konzulát / Ambasáda v Římě

Když na dovolené v Římě ztratíte doklady nebo se dostanete do právních problémů, které budou vyžadovat pomoc, můžete se obrátit na zastupitelský úřad České republiky.

Pojďme se podívat, kde jej hledat a s čím Vám tu mohou pomoci.

 

Výhodné ubytování

Co si ještě přečíst

Další památky